Dostawa

  1. Dostawa na terenie Polski

Darmowa dostawa kurierem lub w paczkomacie obowiązuje przy zakupach za kwotę powyżej 400zł.

Ze względu na gabaryty nie wszystkie zamówienia możemy przesłać za pomocą paczkomatu.

Kurier DPD
Koszt: 15 zł
Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Kurier InPost
Koszt: 13 zł
Czas dostawy: 1-3 dni robocze

Paczkomaty InPost
Koszt: 12 zł
Czas dostawy: 1-3 dni robocze

W przypadku dostawy kurierem lub paczkomatem czas dostawy może się nieznacznie wydłużyć z przyczyn od nas niezależnych. Numer listu przewozowego wysyłany jest w e-mailu informującym o wysłaniu paczki. Przesyłkę można śledzić wpisując jej numer na stronie wybranego przewoźnika.

Odbiór osobisty
Koszt: 0 zł
Czas przygotowania produktu: 1-2 dni robocze

Przesyłkę można odebrać osobiście w naszej pracowni w Łodzi, przy ul. 10 lutego 5A. Odbiór zamówienia jest możliwy po otrzymaniu e-maila z informacją, że przesyłka została spakowana i jest gotowa do odbioru.

  1. Dostawa na terenie Unii Europejskiej

Darmowa dostawa kurierem obowiązuje przy zakupach za kwotę powyżej 600zł.

Przewoźnik dobierany jest zależnie od miejsca docelowego do którego ma trafić przesyłka, współpracujemy z przewoźnikami GLS, DPD, TNT, FedEx, UPS.

Koszt: 90 zł
Czas dostawy: ok 7 dni roboczych

Czas dostawy zależny jest od kraju, do którego trafić ma przesyłka. Czas dostarczenia przesyłki może sie wydłużyć z przyczyn od nas niezależnych. Numer listu przewozowego wysyłany jest w e-mailu informującym o wysłaniu paczki. Przesyłkę można śledzić wpisując jej numer na stronie wybranego przewoźnika.

  1. Dostawa na terenie USA i Australii

Darmowa dostawa kurierem obowiązuje przy zakupach za kwotę powyżej 1000zł.

Przesyłki wysyłamy Pocztą Polską, która współpracuje z lokalnym przewoźnikiem na terenie USA i Australii.

Koszt: 120 zł
Czas dostawy: ok 21 dni roboczych

Czas dostarczenia przesyłki może sie wydłużyć z przyczyn od nas niezależnych. Numer listu przewozowego wysyłany jest w e-mailu informującym o wysłaniu paczki. Przesyłkę można śledzić wpisując jej numer na stronie przewoźnika.

  1. Dostawa poza Polską, UE, USA i Australią.

Darmowa dostawa kurierem obowiązuje przy zakupach za kwotę powyżej 1500zł.

Przesyłki wysyłamy Pocztą Polską, która współpracuje z lokalnymi przewoźnikami. W niektórych przypadkach korzystamy też z usług kurierów GLS, DPD, TNT, FedEx, UPS.

Koszt: 150 zł
Czas dostawy: zależny od miejsca dostawy

Czas dostawy zależny jest od kraju, do którego trafić ma przesyłka. Czas dostarczenia przesyłki może sie wydłużyć z przyczyn od nas niezależnych. Numer listu przewozowego wysyłany jest w e-mailu informującym o wysłaniu paczki. Przesyłkę można śledzić wpisując jej numer na stronie wybranego przewoźnika.

 

PŁATNOŚĆ

  1. Płatności elektroniczne PayU

Szybki sposób płatności. Po wybraniu płatności PayU zostajesz automatycznie przekierowany na stronę wybranego przez siebie banku, możesz dokonać również płatność BLIKiem. Jesteśmy od razu informowani o wykonaniu przelewu, co pozwala na szybkie zrealizowanie zamówienia.

  1. Płatności elektroniczne PayPal

Szybki sposób płatności. Dostępny dla osób posiadających konto w systemie PayPal. Jesteśmy od razu informowani o wykonaniu przelewu, co pozwala na szybkie realizowanie zamówienia.

  1. Przelew tradycyjny

Możesz dokonać płatności tradycyjnym przelewem na podany niżej rachunek:

Tartaruga Studio sp. z o.o.
ul. 10 lutego 5A
90-303 Łódź

96 1020 3408 0000 4802 0482 6436 (PKO BP)

Jeśli koszty wysyłki są po Twojej stronie nie zapomnij dodać ich do wartości przelewu. W tytule prosimy podać numer zamówienia.

  1. Płatność przy odbiorze osobistym

Odbierając osobiście paczkę w naszej łódzkiej pracowni możesz zapłacić kartą lub gotówką. Jeśli chcesz zapłacić gotówką prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty.