Warsztaty

W naszej pracowni na co dzień zajmujemy się tkackim rzemiosłem.

 Z doświadczenia wiemy, że jest to bardzo przyjemna, odprężająca i wyciszająca praca. Chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą i doświadczeniem prowadząc warsztaty tkackie dla początkujących i zaawansowanych.

W czasie naszych zajęć każdy z uczestników pracuje nad swoim własnym wzorem, a po skończonych zajęciach zyskuje wiedzę i umiejętności pozwalające na samodzielne kontynuowanie tkania. W ramach warsztatów wykonujemy makatki na ścianę, podkładki pod kubki lub broszki. Poznajemy podstawowe sploty i węzły, uczymy jak przygotować krosno do pracy, równo prowadzić brzeg w tkaninie oraz w jaki sposób estetycznie wykończyć pracę.

Zajęcia indywidualne

W naszej ofercie można znaleźć zajęcia indywidualne lub grupowe. Regularnie organizujemy warsztaty w wielu miastach w Polsce, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu czy Kielcach. Zapraszamy również do naszej łódzkiej pracowni na cotygodniowe wieczorne zajęcia. 

Zajęcia dla grup zorganizowanych

Prowadzimy również zajęcia dla grup zorganizowanych. Warsztaty tkackie to świetna okazja do spędzenia czasu z przyjaciółmi w ramach wieczoru panieńskiego lub urodzin. To również ciekawa alternatywa dla spotkań integracyjnych organizowanych przez firmy lub instytucje. Oprócz zajęć tkackich prowadzimy również warsztaty z haftu i makramy.

Jeśli interesuje Was oferta indywidualna prosimy o kontakt mailowy contact@tartarugastudio.pl lub telefoniczny +48 691 567 536

 

Tkaniny wykonane na warsztatach Tartarugi

Aktualne
warsztaty